Rapida 777
De Rapida 777 heeft een strak maar elegant design. Een fantastische boot om heerlijk mee te cruisen met uw gasten, maar ook sportief te gebruiken door de actievere watersporters. Het fantastische zonnebed aan de achterzijde springt meteen in het oog. Door de rugleuning naar voren te klappen kan hij zelfs nog worden vergroot en biedt dan plaats voor maar liefst 4 zonaanbidders.
Impressie
Er is veel mogelijk op het gebied van de motorisering. Standaard wordt de 3 cilinder 21 pk voor u geïnstalleerd maar met de introductie van de Rapida 777 kan er zelfs gekozen worden voor een 195 pk sterke Yanmar motor, welke u binnen een paar tellen voorstuwt tot wel 50 km/u! Door het speciaal ontworpen onderwaterschip blijft de Rapida 777 onder alle omstandigheden stabiel en makkelijk bestuurbaar.
Met voldoende zitplaatsen voor zeker tien personen is het niet moeilijk voor te stellen hoeveel plezier u met deze boot kunt hebben.
De Rapida 777 zal uw verwachtingen zeker overtreffen...

Complete uitrusting
- Standaard Yanmar motor 3 cil. 21 pk
- Motorisering tot max. 195 pk
- Massieve motorfundatie
- Verstelbare rugleuning
- Cabine toilet
- Automatische lenspomp
- Handmatige lenspomp
- Brandstoftank (diesel 40l)
- Hydraulische besturing
- 12 volt aansluiting
- Brandblusser
- Noodhelmstok
- Antifouling en waterlijn
- Stootwillen en landvasten
- Vlag met vlaggenstok
- Heel veel opbergruimte
- Zwemplateau
De Rapida 777 is naast de standaard motor ook leverbaar met een elektrische aandrijving.